Положення про Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області

Положення про вебсайт Управління освіти Ніжинської міської ради

Карта закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти

Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту "AIKOM"

Наказ №09 від 18.01.2023 "Про доповнення списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2022-2023 н.р."

Наказ №6 від 10.01.2023 "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Наказ №150 від 20.12.2022 "Про посилення контролю за виконанням вимог законодавства щодо забезпечення функціонування української мови як державної у закладах та установах, підпорядкованих Управлінню освіти"

Стратегія розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Ніжинської територіальної громади на 2022-2024 роки

План мережі закладів освіти на 2020-2024 роки

План роботи Управління освіти 2024 рік

Наказ 121 від 12.10.2021 р. "Про затвердження Порядку проведення контролю за діяльністю закладів освіти (установ), підпорядкованих Управлінню освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області"

Пропозиції директорів до плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на 2022-2023 навчальний рік

Виступ начальника Управління освіти Валентини Градобик на сесії Ніжинської міської ради 20.01.2022

ВПП ООН

Наказ №94 про прозорість та відкритість

Новини

Шановні освітяни!

 

Вітаємо вас з Днем Соборності України!

 

22 січня 1919 року Директорія УНР та ЗУНР підписали Акт Злуки. Цей історичний день став символом єдності українського народу та його незламної волі до свободи.

 

Соборність України — це не лише історична подія, а й сучасна цінність. Вона є фундаментом нашої держави, її єдністю та силою. Ми повинні берегти та зміцнювати соборність України, адже вона є запорукою нашого майбутнього.

Ми, освітяни, маємо особливу місію у зміцненні соборності України. Ми повинні виховувати в наших вихованцях почуття патріотизму, любові до рідної землі, повагу до її історії та культури.

 

Бажаємо нам усім міцного здоров’я, щастя, добра, Миру та Перемоги. Нехай наша соборна Україна буде вільною, квітучою та демократичною державою!

 

Слава Україні!

 

З повагою,

 

начальник Управління освіти Валентина Градобик

 

Ми у соцмережах