Положення про Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області

Положення про вебсайт Управління освіти Ніжинської міської ради

Карта закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти

Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту "AIKOM"

Наказ №09 від 18.01.2023 "Про доповнення списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2022-2023 н.р."

Наказ №6 від 10.01.2023 "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Наказ №150 від 20.12.2022 "Про посилення контролю за виконанням вимог законодавства щодо забезпечення функціонування української мови як державної у закладах та установах, підпорядкованих Управлінню освіти"

Рішення виконавчого комітету від 07.03.2018 р. №57 "Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів"

Стратегія розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Ніжинської територіальної громади на 2022-2024 роки

План мережі закладів освіти на 2020-2024 роки

План роботи Управління освіти 2023 рік

Наказ 121 від 12.10.2021 р. "Про затвердження Порядку проведення контролю за діяльністю закладів освіти (установ), підпорядкованих Управлінню освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області"

Пропозиції директорів до плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на 2022-2023 навчальний рік

Виступ начальника Управління освіти Валентини Градобик на сесії Ніжинської міської ради 20.01.2022

Наказ №94 про прозорість та відкритість

Новини

Шановні педагоги та працівники позашкільних закладів.

 

Вітаємо вас з чудовим святом – Днем позашкілля! Ця дата є важливою в нашій освітній галузі, адже вона відзначає ваш внесок у розвиток та виховання молодого покоління. Ви, як працівники позашкільних закладів, відкриваєте перед дітьми безмежний світ знань, творчості та самореалізації.

 

Ваша робота є надзвичайно важливою, адже ви виховуєте майбутнє нашої країни, особливо у такі важки часи, розвиваєте їхні таланти та навички, надаєте можливість розкрити потенціал. Ви всі разом творите освітнє середовище, де діти можуть навчатися, рости та розвиватися.

 

Бажаємо вам невичерпної енергії, натхнення та креативності у вашій роботі. Нехай кожен ваш день буде наповнений відкриттями та досягненнями. Дякуємо вам за ваші зусилля та відданість справі освіти.

 

Миру та Перемоги нам!

 

З повагою,

 

Начальник Управління освіти Валентина ГРАДОБИК

Ми у соцмережах