Положення про Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області

Положення про вебсайт Управління освіти Ніжинської міської ради

Карта закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти

Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту "AIKOM"

Наказ №09 від 18.01.2023 "Про доповнення списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2022-2023 н.р."

Наказ №6 від 10.01.2023 "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Наказ №150 від 20.12.2022 "Про посилення контролю за виконанням вимог законодавства щодо забезпечення функціонування української мови як державної у закладах та установах, підпорядкованих Управлінню освіти"

Стратегія розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Ніжинської територіальної громади на 2022-2024 роки

План мережі закладів освіти на 2020-2024 роки

План роботи Управління освіти 2024 рік

Наказ 121 від 12.10.2021 р. "Про затвердження Порядку проведення контролю за діяльністю закладів освіти (установ), підпорядкованих Управлінню освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області"

Пропозиції директорів до плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на 2022-2023 навчальний рік

Виступ начальника Управління освіти Валентини Градобик на сесії Ніжинської міської ради 20.01.2022

ВПП ООН

Наказ №94 про прозорість та відкритість

Новини

«До рідного слова – торкнімось душею!»

 

25 жовтня 2023 року в Будинку дітей та юнацтва Управлінням освіти Ніжинської міської ради та Міським центром професійного розвитку педагогічних працівників у рамках міської Програми розвитку та функціонування української мови у закладах освіти «Сильна мова — успішна держава» до Дня української писемності та мови проведено мовознавчий інтелектуально-розважальний турнір.

 

У складі журі працювали: Валентина Градобик, начальник Управління освіти, депутат Ніжинської міської ради; Світлана Кірсанова, депутат Ніжинської міської ради, голова комісії з питань освіти, культури і соціального захисту; Олександр Забарний, український учений-філолог, літературознавець, поет, прозаїк, драматург, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, методики її навчання та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, член Національної спілки письменників і Національної спілки журналістів України; Надія Пономаренко, заступник начальника Управління освіти Ніжинської міської ради. Члени журі привітали присутніх зі святом української писемності та мови, яке цього року відзначається 27 жовтня.

 

Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України та подякували нашим воїнам за можливість працювати на освітянському фронті.

 

В інтелектуально-розважальному турнірі «До рідного слова – торкнімось душею!» взяли участь 15 команд закладів загальної середньої та Станції юних техніків у складі здобувачів освіти, представників батьківства й педагогічних працівників. Перед початком турніру, презентуючи свої команди, учасники аргументували «Чому українська – це круто?» І як виявилося, переконувати в цьому не було потреби, бо усі ми уже давно усвідомили: володіти та говорити українською - стильно, модно, молодіжно, а ще, це престижно!

 

Турнір включав різнопланові завдання на володіння та знання української мови. Педагоги та батьки шукали спільну мову зі своїми дітьми під час туру «Про що говорять наші діти?» на знаходження українських відповідників сучасного молодіжного сленгу; працювали в команді у ролі редакторів; впізнавали за світлинами відомих українських письменників, музикантів, художників; за допомогою міміки, жестів пояснювали та відгадували українські фразеологізми; пригадували сучасні українські пісні та їх виконавців, що звеличують своєю творчістю українську націю.

 

Турнір показав: немає переможців чи переможених — наша мова вміє об’єднувати!

 

Усі учасники отримали заохочувальні призи та подарунки від Управління освіти Ніжинської міської ради.

 

Немає жодних причин сумніватися, що українська мова – це бренд, який символізує незламність!

 

 

Ми у соцмережах