Положення про Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області

Положення про вебсайт Управління освіти Ніжинської міської ради

Карта закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти

Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту "AIKOM"

Наказ №09 від 18.01.2023 "Про доповнення списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2022-2023 н.р."

Наказ №6 від 10.01.2023 "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Наказ №150 від 20.12.2022 "Про посилення контролю за виконанням вимог законодавства щодо забезпечення функціонування української мови як державної у закладах та установах, підпорядкованих Управлінню освіти"

Стратегія розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Ніжинської територіальної громади на 2022-2024 роки

План мережі закладів освіти на 2020-2024 роки

План роботи Управління освіти 2024 рік

Наказ 121 від 12.10.2021 р. "Про затвердження Порядку проведення контролю за діяльністю закладів освіти (установ), підпорядкованих Управлінню освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області"

Пропозиції директорів до плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на 2022-2023 навчальний рік

Виступ начальника Управління освіти Валентини Градобик на сесії Ніжинської міської ради 20.01.2022

ВПП ООН

Наказ №94 про прозорість та відкритість

Новини

Вітаємо з перемогою!

 

Олімпіадні змагання в умовах війни – справжній подвиг небайдужих професіоналів і талановитої молоді. Цьогоріч 6 здобувачів освіти міста Ніжина, у складі обласних команд взяли участь у ІV (заключному) етапі Всеукраїнської олімпіади із п’яти предметів: української мови та літератури, хімії, математики, інформатики й астрономії.

 

Володимира Гавриш, учениця 10 класу ліцею при НДУ ім. М. Гоголя, продемонструвала свої високу майстерність і виборола диплом І ступеня на ІV (заключному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури серед 120 учнів 8–11 класів з усіх областей України та м. Києва, що проходила у м. Рівному.

 

Дякуємо Володимирі за відданість рідному слову і глибинне захоплення українською мовою та літературою.

Успіх Володимири Гавриш – не випадковість, а результат наполегливої праці, адже вона – неодноразовий переможець мовно-літературних конкурсів Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

 

Пишаємося здобутками учениці, дякуємо талановитим педагогам Надії Пасік і Тетяні Даньшиній, викладачам Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, висловлюємо вдячність батькам!

 

Плідна робота й гідний результат дарує нам віру, наснагу та гордість за молоде покоління української нації, обдаровану молодь, яка відкриває світу Україну!

 

Разом до Перемоги!

 

Ми у соцмережах