Положення про Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області

Положення про вебсайт Управління освіти Ніжинської міської ради

Карта закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти

Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту "AIKOM"

Наказ №09 від 18.01.2023 "Про доповнення списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2022-2023 н.р."

Наказ №6 від 10.01.2023 "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Наказ №150 від 20.12.2022 "Про посилення контролю за виконанням вимог законодавства щодо забезпечення функціонування української мови як державної у закладах та установах, підпорядкованих Управлінню освіти"

Стратегія розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Ніжинської територіальної громади на 2022-2024 роки

План мережі закладів освіти на 2020-2024 роки

План роботи Управління освіти 2024 рік

Наказ 121 від 12.10.2021 р. "Про затвердження Порядку проведення контролю за діяльністю закладів освіти (установ), підпорядкованих Управлінню освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області"

Пропозиції директорів до плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на 2022-2023 навчальний рік

Виступ начальника Управління освіти Валентини Градобик на сесії Ніжинської міської ради 20.01.2022

ВПП ООН

Наказ №94 про прозорість та відкритість

Новини

 

«Об’єднаймося ж, брати мої!» Під таким гаслом проходить щорічний конкурс учнівської творчості.

Цьогоріч конкурс присвячений темі «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже» та 210-й річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

За підсумками ІV-го (фінального) етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» у  2023/2024 навчальному році (серед  200  найкращих дослідницьких робіт з історії України та творчих робіт юних літераторів)  переможцями стали талановиті здобувачі освіти Ніжина – Марія Шевченко, учениця гімназії №3, з дослідженням життєвого шляху Станіслава  Прощенка, який став для нас прикладом мужності, сили духу, патріотизму та любові до Батьківщини (науковий керівник - Оксана Штайнеккер) та Марина Шевченко, учениця гімназії №10, з новелою «Код Шевченка», за основу якої взято реальні події життя та загибелі героя Івана  Шевченка (наставниця – Ірина Головко).

Щиро вітаємо переможниць та вчителів, які у наш нелегкий час продовжують утверджувати  духовні заповіді Тараса Шевченка, як важливого чинника консолідації   українського суспільства.

Нехай перемога у цьому конкурсі додає наснаги та впевненості у своїх силах і можливостях. Пишаємося тим, що  молодь нашого міста свідома того, що лише в єдності дій - майбутнє нашої країни. Навчаємося та працюємо задля Перемоги і процвітання України!

 

 


Ми у соцмережах