Положення про Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області

Положення про вебсайт Управління освіти Ніжинської міської ради

Карта закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти

Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту "AIKOM"

Наказ №09 від 18.01.2023 "Про доповнення списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2022-2023 н.р."

Наказ №6 від 10.01.2023 "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Наказ №150 від 20.12.2022 "Про посилення контролю за виконанням вимог законодавства щодо забезпечення функціонування української мови як державної у закладах та установах, підпорядкованих Управлінню освіти"

Стратегія розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Ніжинської територіальної громади на 2022-2024 роки

План мережі закладів освіти на 2020-2024 роки

План роботи Управління освіти 2024 рік

Наказ 121 від 12.10.2021 р. "Про затвердження Порядку проведення контролю за діяльністю закладів освіти (установ), підпорядкованих Управлінню освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області"

Пропозиції директорів до плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на 2022-2023 навчальний рік

Виступ начальника Управління освіти Валентини Градобик на сесії Ніжинської міської ради 20.01.2022

ВПП ООН

Наказ №94 про прозорість та відкритість

Новини

Свято обдарованості 2023

 

20 грудня 2023 року в Будинку дітей та юнацтва відбулася урочиста церемонія нагородження переможців (1 місце) міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

 

У заході взяли участь міський голова Олександр Кодола, начальник Управління освіти Валентина Градобик, заступник начальника Управління освіти Надія Пономаренко, директори закладів, педагоги та учні.

 

Міський голова Олександр Кодола привітав переможців та учителів із цією визначною подією. Він зауважив, що їхні досягнення є прикладом для учнів та мотивують їх до навчання й творчості.

 

Подяками міського голови нагороджені педагоги, що підготували три й більше переможців. Загалом, 16 педагогів отримали подяки за внесок у підготовку обдарованих учнів і активну участь у міських етапах олімпіад.

 

Цьогоріч на міських етапах олімпіад і конкурсів змагалося понад 397 учнів. Переможці отримали дипломи від Управління освіти та солодкі подарунки.

 

Успіх в олімпіадах і конкурсах – це результат наполегливої праці та таланту здобувачів освіти, а також наставників – педагогів. Завдяки їх праці у Ніжині формується покоління молодих, талановитих і успішних людей, які є гордістю нашого міста.

 

Вітаємо всіх з нагородами та бажаємо міцного здоров’я під мирним, переможним небом України.

Ми у соцмережах